★·.·´¯`·.·★  نتایج رویداد Cage Warriors 79 ★·.·´¯`·.·★

  ★·.·´¯`·.·★  جزئیات دررابطه با فعالیت رایان کوتور ★·.·´¯`·.·★

  ★·.·´¯`·.·★  کریس سایبرگ همچنان به دنبال مبارزه با روندا روزی ★·.·´¯`·.·★

  ★·.·´¯`·.·★  دانا وایت بازگشت جورج سنت پیر در UFC 206 را رد کرد ★·.·´¯`·.·★

  ★·.·´¯`·.·★  دانا وایت گفت که کانر نمیتواند هردو کمربند را همزمان نگه دارد ★·.·´¯`·.·★

  *** آپدیت شده 27 مهر 95 ***

  ★·.·´¯`·.·★  نتایج رویداد Cage Warriors 79 ★·.·´¯`·.·★

  نتاج رویداد Cage Warriors 79 در مسابقات اصلی به شرح زیر می باشد:

  Martin Svensson def. Scott Clist

  Josh Reed def. Martin Sheridan

  Dean Trueman def. Arnold Quero

  Jack Shore def. Eddie Pobivanez

  Aaron Khalid def. Adam Proctor

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  جزئیات دررابطه با فعالیت رایان کوتور ★·.·´¯`·.·★

  رایان کوتور پسر اسطوره مبارزات آزاد رندی کوتور افسانه ای مدتی است که درون سازمان بلاتور فعالیت میکند وی پیش تر نیز به عضویت سازمان های استرایک فورس و یو اف سی درآمده بود کریر پر فراز و نشیبی را سپری کرده است.

  کوتور تا بحال که 34 سال سن دارد اصلا نتوانسته به افتخارات پدر حتی نزدیک شود و در آخرین مبارزه درمقابل پاتریکی فریری در بلاتور با ناک اوت شکست خورده است.

  رایان باید در رویداد Bellator 162 به مصاف گیوتی یامائوچی برود.

  پدر رایان کوتور ، رندی کوتور با 5 بار قهرمانی در دو دسته ی مختلف سنگین وزن و نیمه سنگین پر افتخارترین فایتر تاریخ یو اف سی محسوب میگردد و جزو تنها دو فایتری است که در دو دسته ی مختلف وزنی قهرمان شده است ، وی همچنین رکورددار مسن ترین قهرمان تاریخ است.

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  کریس سایبرگ همچنان به دنبال مبارزه با روندا روزی ★·.·´¯`·.·★

  کریس سایبرگ اسطوره مبارزات آزاد زنان و قهرمان سابق استرایک فورس و قهرمان کنونی Invicta FC ، قهرمان سابق جوجیتسو دنیا همواره به دنبال مبارزه با روندا روزی قهرمان سابق و ستاره ی UFC بوده است.

  وی با انتشار عکسی که در آن خودش و روندا پیر شده اند به تمسخر ست نشدن این مبارزه پرداخت و گفت که ظاهرا قرار است که در سنین پیری چنین مبارزه ای برقرار شود ، وی همچنین اظهار دارد که کماکان آماده برای این سوپر فایت می باشد.

  روندا روزی اما در UFC 207 باید در مبارزه برسرعنوان قهرمانی خروس وزن زنان یو اف سی به مصاف قهرمان آماندا نونس برود.

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  دانا وایت بازگشت جورج سنت پیر در UFC 206 را رد کرد ★·.·´¯`·.·★

  هرچه به رویداد بزرگ UFC 206 نزدیک میشدیم شایعه بازگشت اسطوره مبارزات آزاد و قهرمان سابق UFC جورج سنت پیر بیشتر میشد زیرا این رویداد در کشورش یعنی کانادا می باشد.

  از شایعه ی مبارزه وی با رابی لالر یا نیک دیاز گرفته تا سوپر فایت و مبارزه ی قرن MMA با آندرسون سیلوای بزرگ اما هیچ کدام به واقعیت تبدیل نشد تا اینکه دانا وایت آب پاکی را برروی دست همگان ریخت و گفت که جورج قطعا برای رویداد UFC 206 بازنخواهد گشت.

  پیش تر مبارزه ی بین دنیل کرمیر و آنتونی جانسون برسرعنوان قهرمانی نیمه سنگین جهان برای این رویداد ست شده بود.

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  دانا وایت گفت که کانر نمیتواند هردو کمربند را همزمان نگه دارد ★·.·´¯`·.·★

  دانا وایت مدیرعامل سازمان یو اف سی در برنامه ی UFC Tonight اعلام داشته که کانر میخواست ثابت بکنه که توانایی این را دارد تا تنها فایتر تاریخ شود که بصورت همزمان قهرمان دو وزن مختلف میشود و اون میتونه به این خواسته برسه اما بعدش باید یکی از دو کمربند رو واگذار بکنه ، اون باید تصمیم بگیره که میخواد توی پروزن دفاع از عنوان بکنه یا اینکه توی سبک وزن ادامه میده!

  اون نمیتونه که هردو وزن رو برای دفاع از عنوان معطل نگه داره!

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  شایعه مبارزه ی ریمچ دومنیک کروز و تی.جی دیلاشاو ★·.·´¯`·.·★

  شایعه شده است که دومنیک کروز در دومین دفاع از عنوان قهرمانی خویش باید در برابر قهرمان سابق تی.جی دیلاشاو برود.

  در مبارزه اولشان کروز توانست با رای غیرمتحد داوران کمربند را از چنگ دیلاشاو خارج کند ، گفته میشود که شاید این مبارزه بعنوان کومین ایونت رویداد UFC 207 برگزار خواهد شد اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

  ***** امیدواریم از اخبار منتشر شده اطلاعات لازم را کسب کرده باشید ، با نظرات خودتون مارو حمایت کنید. *****

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

  Naser

  No Limits , No Rules , No Fear This Is Mixed Martial Arts

ارسال دیدگاه

 1. saman گفت:

  دمتون گرم، چراغ سایت رو روشن نگه دارید

  در مورد دومنیک کروز ترسو تن به مبارزه با دیلاشاو بده چون خودش هم میدونه که بعد از اون مسابقه باید چند سالی رو باز هم مصدوم باشه! احتمالا کودی گاربرنت رو برداره، چنانکه مسابقه قبلش هم فیبر رو برداشت.

  در مورد سایبرگ هم همونقدر که روندا خوشگلتره، سایبرگ مبارز بهتریه، اما به نظر من داره خودش رو کوچیک میکنه با این التماس کردن هاش!

  • Mojtaba گفت:

   ممنون بابت نظرت داداش گلم . در مورد دومنیک کروز باید بگم فایتر خوبی هستش البته بعضی لغزش ها ازش دیدیم ولی در کل فایتری هستش که می تونه توی وزن خودش بهترین باشه و در مورد سایبورگ باید بگم که زیادی اعتماد به نفس داره و همین باعث نابودیش میشه ، اگه به فایت هاش با دقت نگاه کنی متوجه میشی که کاملا در سطح حریفاش مبارزه میکنه به جز چند مورد که به نظر من شانسی بوده بردنش ، کلا روندا راسی یک سر و گردن ازش بالاتره من خودم عاشق رواندام ، به امید تحقق یافتن این فایت در آینده .

 2. Naser گفت:

  دوست گرامی سامان عزیز
  دومنیک کروز رو تمام اهالی MMA جهان بعنوان بهترین فایتر تاریخ خروس وزن و یکی از بهترین فایترهای تاریخ مبارزات آزاد و یواف سی میشناسن بعد شما بهش میگین ترسو؟ چه ترسی؟ دوما یه فایتر نمیتونه مبارزش رو انتخاب بکنه پس دست فایتر نیست.
  این رو هم جهت اطلاع بگم که دومنیک کروز سبک خاصی رو در MMA جهان ایجاد کرد و اون رقص پای اختصاصی و تحرک بیش از حد و برهم زدن تمرکز حریف و ترکیب کشتی و بوکس بود چیزی که دقیقا دیلاشاو از اون بهره برد و اصلا الگوی ورزشی دیلاشاو دومنیک کروزه و از سبک اون تقلید کرده! و با همین سبک تونست هنان باراو رو شکست بده اما در برابر اورجینال سبک خودش کروز شکست خورد با اینکه کروز مدتها از میادین دور بود و مصدومیت جدی داشت اما این بزرگی کروز رو میرسونه که بازهم تونست ببره.
  درنهایت هردو فایترهای بزرگی هستن و مبارزه شون جالب میشه… درمورد کودی گاربرانت که یک فایتر فوق العاده هستش و دقیقا داره پدیده جدید وزن میشه.
  کریس سایبرگ هم که دیگه جایی برای تعریف نداره خیلی بزرگه … یازده ساله نباخته و از 17 پیروزی 15 تاش رو ناک اوت کرده که معمولا تو راند اول بوده هرچند که روندا روزی هم فایتر بسیار بزرگیه هردو عالین.

 3. alireza گفت:

  زمانی که کانر بازنشت بشه(امیدوارم حداقل 10 سال دیگه ادامه بده)
  روز مرگ ufc است
  میلیون ها هوادار فقط واسه کانر ufc دنبال میکنن
  اماده باشین تا کانر رو با دو کمربند ببینین خودش گفت باید یه ارتش بیارین تا این کمربندارو ازم بگیرین خخخخ
  اقا مجتبی دوباره دمت گرم واسه همه چی

  • Mojtaba گفت:

   مرسی داداش گلم بابت نظرت . شکی توش نیست که کانر ادی آلوارز رو شکست میده اما باید یکی از کمربندها رو واگذار کنه و باید صبر کرد و دید چی میشه ، ولی از یه طرفی کانر فقط مرد حرف زدن هستش و فقط و فقط حرف میزنه چه خوب باشه چه بد ، اینم یه روزی به ضررش تموم میشه ، خودش رو با همه در میندازه ، به امید موفقیت کانر در ufc 205 .

   • alireza گفت:

    قبول دارم زیاد حرف میزنه و به خاطرهمین مغرور بودنش و دست کم گرفتن حریف بار اول به دیاز باخت
    ولی انصافا بهترین ترش تاکر حال حاضره در کناره مایکل بیسپینگ
    ufc بدون حرفاش مزه نداره
    ته خندس حرفاش وقتی به بقیه تیکه میاندازه

    • Mojtaba گفت:

     خخخخ اره اینو خوب اومدی ، کلا بد دهنی تو یو اف سی رواج داره و کسی هم نیست اینارو جریمه کنه تازه بهشون پاداش هم میدن ، بیسپینگ یک اسطوره تمام نشدنیه نمیدونم این باز کی رو میخوان بیارن مقابل بیسپینگ واقعا باید طرف مقابل یه فایتر معروف باشه اون پی پی وی دیدن داره .

     • alireza گفت:

      شاید دوباره بیسپینگ رو با راک هولد بندازن ولی من خودم میخوام Bisping vs Silva 2 ببینم
      راستی اقا مجتبی نظرت راجع اون دو مسابقه دیگه سر کمربند چیه؟
      Wonderboy vs Woodley به نظر من wonderboy میبره ko
      joanna vs karolina به نظرم joanna

     • Mojtaba گفت:

      من دوست دارم بیسپینگ با راک هولد بیافته چون اوضاع راک هولد الان عالی هستش و با اینکه شکست خورده ولی هنوزم میشه روش حساب کرد در مورد سیلوا باید بگم هنوز ریشه هایی از مصدومیت توش دیده میشه فکر نکنم حالا حالاها فایتی بهش بدن ، در مورد مسابقات یو اف سی 205 باید بگم به نظر من وودلی و جووانا میبرن .

 4. aliufc گفت:

  آقا مجتبی کانر اولین بار از چه کسی شکست خورد
  وسوال دیگه اینکه درباره مسابقات ufc 205 باکیفیت1080p تصمیم گرفتین
  اگر میشه یک بخش پیشگویی مسابقات هم در سایت ایجاد کنید من که هنوز هم سر حرفم هستم ادی بازی را میبره و پسر شگفت انگیز قهرمان میشه

  • Mojtaba گفت:

   اولین بار کانر در مقابل Artemij Sitenkov لیتوانیایی شکست خوردش ، بله کیفیت 1080p به لیست ما اضافه میشه فقط به دلیل تایم فشرده و نداشتن سرور جداگانه کیفیت 1080p حداکثر تا غروب ریلیز بشه و در سایت قرار بگیره ، در مورد پیش بینی مسابقات هم باید بگم حدود یک هفته مونده به مسابقات پستش زده میشه .

© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad