★·.·´¯`·.·★  کانر مک گریگور خلع عنوان شد! ★·.·´¯`·.·★

  ★·.·´¯`·.·★  مین اونت جدید رویداد UFC 206 ★·.·´¯`·.·★

  ★·.·´¯`·.·★  آمار و نتایج رویداد UFC Fight Night 101 ★·.·´¯`·.·★

  ★·.·´¯`·.·★  آنتونی جانسون فعلا صبر میکند! ★·.·´¯`·.·★

  ★·.·´¯`·.·★  چلنجر جدید دمیتریوس جانسون ★·.·´¯`·.·★

  ★·.·´¯`·.·★  ست شدن مبارزه گستلم – کندی ★·.·´¯`·.·★

  ★·.·´¯`·.·★  نتایج رویداد Brace 45 ★·.·´¯`·.·★

  *** آپدیت شده 8 آذر 95 ***

  ★·.·´¯`·.·★  کانر مک گریگور خلع عنوان شد! ★·.·´¯`·.·★

  بصورت رسمی امروز اعلام شد که کانر مک گریگور قهرمان دسته ی Featherweight سازمان یو اف سی خلع عنوان شد.

  مک گریگور در سال گذشته و رویداد UFC 194 توانست این عنوان را ازان خود کند و از آن موقع تا کنون هیچ دفاع از عنوانی نداشته و به همین خاطر کمربند قهرمانی از وی گرفته شد.

  ژوزه آلدو که در UFC 200 با شکست فرانکی ادگار به عنوان قهرمانی موقت این دسته رسیده بود به قهرمان اصلی ارتقا یافت ، این دومین بار است که آلدو قهرمان میشود.

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  مین اونت جدید رویداد UFC 206 ★·.·´¯`·.·★

  همانطور که پیش تر اعلام شد دنیل کورمیر به علت مصدومیت رویداد UFC 206 را از دست داد و مبارزه اش با آنتونی جانسون در مین اونت این رویداد کنسل شد.

  مدیران اعلام کردند که مبارزه ی بسیار حساس دسته ی Featherweight بین مکس هالووی درمقابل قهرمان اسبق لایت ویت آنتونی پتیس برسرعنوان قهرمانی موقت این وزن و در مین اونت رویداد برگزار خواهد شد ، یعنی برنده بعنوان قهرمان موقت در سال 2017 به مصاف قهرمان اصلی ژوزه آلدو خواهد رفت.

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  آمار و نتایج رویداد UFC Fight Night 101 ★·.·´¯`·.·★

  دیشب رویداد UFC Fight Night 101 سالن Rod Laver Arena شهر ملبورن استرالیا برگزار شد.

  در مین اونت و مهمترین مبارزه شب که در دسته ی Middleweight برگزار شد شاهد رقابت بین رابرت ویتکر در کشور خودش یعنی استرالیا درمقابل درک برنسون بودیم.

  مبارزه ی بسیار حساسی بود و هردو فایتر با کارنامه ای درخشان و 5 پیروزی پیاپی پای به این رویداد نهادند ، مبارزه در یک راند بسیار هجومی ، زیبا و سرعتی برگزار شد و درک برنسون با  حمله های بی مهابا و سرعت زیاد که معمولا ریسک بسیار بالایی دارند کار را آغاز نمود ، در نهایت پس از دریافت و ضربه زدن های متعدد توسط هردو فایتر در یک صحنه این رابرت ویتکر بود که با یک ضد حمله ی دست راست بی نقص توانست حریف را گیج کند.

  در اواخر راند نخست نیز وی توانست با یک ضربه هد کیک برنسون را ناک داون و در خاک با ضربات مشت متعدد و پیاپی کار به به اتمام برساند و با TKO ششمین استریک پیروزی خود را جشن بگیرد.

  جوایز رویداد :

  جایزه بهترین مبارزه شب : Robert Whittaker Vs Derek Brunson

  جایزه بهترین نمایش و عملکرد شب : Robert Whittaker And Tyson Pedro

  نتایج رویداد در بخش مسابقات اصلی به شرح زیر می باشد :

  Robert Whittaker def.  Derek Brunson
  Andrew Holbrook def. Jake Matthews
  Omari Akhmedov def. Kyle Noke
  Alex Volkanovski def. Yusuke Kasuya
  Tyson Pedro def. Khalil Rountree
  Danielle Taylor def. See Hee Ham 

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  آنتونی جانسون فعلا صبر میکند! ★·.·´¯`·.·★

  آنتونی “رامبل” جانسون مدعی اصلی و قدرتمند دسته ی نیمه سنگین باید در مین اونت رویداد UFC 206 کانادا به مصاف دنیل کورمیر میرفت که بخاطر مصدومیت کورمیر این مبارزه کنسل شد.

  مدیران در ابتدا تلاش کردند تا جانسون رو در کارد نگه دارند و حتی شایعاتی مبنی بر مبارزه برسرعنوان قهرمانی موقت وجود داشت ، در نهایی ترین خبرها ذکر شده بود که فایتر ایرانی الاصل گگارد موساسی برای این مبارزه اعلام آمادگی کرده بود اما خود جانسون چنین مبارزه ای را رد کرده است.

  ظاهرا جانسون گفته که در این رویداد دیگر مبارزه ای را قبول نخواهد کرد و حاضر است که برای مبارزه اش در آینده با دنیل کورمیر صبر بکند!

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  چلنجر جدید دمیتریوس جانسون ★·.·´¯`·.·★

  همانطور که در جریان هستید در تورنمنت The Ultimate Fighter 24 یک مسابقات حذفی با حضور قهرمانان مگس وزن سازمانهای متعدد دیگر MMA در جهان برگزار شده است که سرمربی دو تیم هنری سهودو و جوزف بناویدز دو فایتر مدعی و معروف این دسته می باشند.

  اما از قبل اعلام شده بود که پیروز نهایی این تورنمنت در فینال این تورنمنت که کمتر از 9 روز دیگر برگزار خواهد شد باید به مصاف قهرمان قدرتمند یو اف سی و نفر اول رنکینگ تمام اوزان یعنی دمیتریوس جانسون برود ، نفر پیروز این تورنمنت Tim Elliott بعنوان قهرمان سازمان Titan FC در این تورنمنت حضور پیدا کرده بود.

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  ست شدن مبارزه گستلم – کندی ★·.·´¯`·.·★

  مبارزه ی بین کلوین گستلم درمقابل تیم کندی در دسته ی Middleweight برای رویداد UFC 206 کانادا بصورت رسمی ست شد.

  کلوین گستلم در UFC 205 باید به مصاف دونالد سرونی میرفت اما به دلیل اضافه وزن داشتنش این مبارزه کنسل شد و به گستلم ظاهرا دیگر اجازه فعالیت در این وزن داده نخواهد شد و او به میان وزن منتقل شده.

  از طرفی تیم کندی باید در UFC 205 و 206 رو در روی رشاد اونز قرار میگرفت که هردو بار به دلیل مشکلات پزشکی رشاد این مبارزه کنسل شده بود.

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬●

  ★·.·´¯`·.·★  نتایج رویداد Brace 45 ★·.·´¯`·.·★

  رویداد Brace 45 در استرالیا برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر می باشد :

  Theo Chiristakos def. Rick Alchin

  Darwin Sagurit def. Richie Ivory

  Alex MacDonald def. Anthony Bynoe

  Caitlin McEwen def. Jess Douehi

  Cameron Rowston def. Reza Almasi

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬●

  ***** امیدواریم از اخبار منتشر شده اطلاعات لازم را کسب کرده باشید ، با نظرات خودتون مارو حمایت کنید. *****

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

  Naser

  No Limits , No Rules , No Fear This Is Mixed Martial Arts

ارسال دیدگاه

 1. aliufc گفت:

  پس با این اخبار میشه نتیجه گرفت برنده بازی خبیب و فرگوسن به مصاف کانر سر قهرمانی میباشد آیا همینطوره آقا مجتبی
  راستی آقا مجتبی در مورد دسته سنگین وزن اخباری نیست؟؟ آیا جونیور دوس آنتوس میخواد با الیستر اوریم مسابقه بده

  • Mojtaba گفت:

   با سلام . بهترین نتیجه ای که میشه گرفت همین هستش . دیگه واقعا برای من mma رو خیلی دست دارم سخت بودش که حبیب نتوسته تا حالا تایتل شات بگیره . خوبه حبیب میتونه راحت فرگوسن رو شکست و حدودی بگم اواسط سال 2017 به مصاف کانر بره . حواشی دور دسته سنگین وزن زیاد نیستش و هنوز سازمان هیچکدام از مسابقات رو تایید نکرده فعلا . باید بگم ثبت شدن مسابقه جونیور با الیستر چندان دور از انتظار نیست .

   • saman گفت:

    مجتبی من خودم هوادار حبیب هستم، اما اصلا فکر نمی کنم که بتونه به راحتی ال کوکویی رو شکست بده، مبارزه فرگوسن در مقابل دوس آنخوس رو ببینی متوجه میشی که چقدر مبارز خوبی شده
    از طرفی حبیب برعکس کشتی فوق العاده و گرپلینگ بی نظیرش در سرپا یک مبارز متوسطه و این براش زنگ خطر رو به صدا در میاره
    من فکر می کنم حبیب بتونه فرگوسن رو شکست بده اما به سختی

    • Mojtaba گفت:

     با سلام . حبیب راحت میتونه تونی رو شکست بده ، این حرفی هستش که همیشه گفتم ، از روی علاقه به حبیب دارم میگم ، کلا ریتم خاصی رو داره دنبال و آینده خوبی پیش روش هستش تو بعضی جاها کم آوردش ولی ون بکن MMA نیستش حبیب .

 2. ارش گفت:

  آقامجتبی،جان جونز زمانی که وارد سنگین وزن بشه،چه کسایی میتونن براش تهدید باشن،احتمال شکستش هست،نظرت برام خیلی مهمه

  • Mojtaba گفت:

   با سلام . طبق گفته های دانا وایت که در خبر های قبلی هم گفته بودیم ، یک اشتباه را دو بار مرتکب نمی شوم ، به احتمال زیاد جان جونز بعد از پایان محرومیتش یک الی دو فایت اولش سر تاتیتل نخواهد بود ، باید دید چه در انتظار اوست ، دنیل کورمیر میتونه گزینه خوبی برای شکست دادن جان جونز باشه .

 3. wlireza گفت:

  سلام ببخشید یک زمانی اخبارو نخوندم عقب افتادم
  کانر کمربند lightweight رو واگذار کرد؟
  یا الان کمربند featherweight رو ازش گرفتن و هنوز lightweight رو داره؟!

  • Mojtaba گفت:

   با سلام . کانر از کمربند featherweight خلع عنوان شده و ژوزه آلدو از قهرمان موقت به اصلی تغییر یافته . کانر فعلا فقط قهرمان دسته lightweight هستش

 4. wlireza گفت:

  واقعا حق آلدو نیست که قهرمان باشه
  با اون مچی که با کانر داشت و تو چند ثانیه باخت
  بنظرم باید برای کانر یک مسابقه با آلدو سر کمربند این وزن بزارن یا اینکه کانر کلا بره lightweight

  • Mojtaba گفت:

   با سلام . آلدو فایتر بسیار خوبی و به نظرم من برای این دسته هستش . کانر حالا حالاها فایت نداره چون الان در مرخصی بارداری همسرش هستش . کم کم داره حواشی دو رو برش رو از خودش دور میکنه . شایدم کمریند lightweight رو هم واگذار کنه مثلا به نشانه اعتراض بعد بره به کمپانی WWE و رشته مورد علاقش برسه .

 5. saman گفت:

  درباره کانر هم بگم که اون طبق قراردادش فقط یک فایت دیگه در یو اف سی انجام خواهد داد و تا الان هم قراردادش رو تمدید نکرده، و ظاهرا خواسته که اون فایت برای کمربند ولترویت باشه، یک جا هم گفته از دست دادن یکی از سه تا اهمیتی نداره! از طرفی قبلا هم تاکید کرده که قصد نداره زیاد ام ام ای رو ادامه بده.
  پس با این حساب اون در فصل بهار سال آینده وقتی بر میگرده از کمربندش دفاع نخواهد کرد بلکه به مصاف برنده تایرون وودلی در مقابل واندربوی تامسون خواهد رفت.

  البته در تمام این احتمالات باید این رو در نظر بگیریم که اگر یو اف سی برای تمدید قراردادش یه پول هنگفت بهش پیشنهاد بده و او راضی به موندن بشه بی شک اوضاع فرق خواهد کرد

  اینم بگم که کاوانا مربیش گفته من موافق نیستم برای ولترویت بره اما این نشون میده که این موضوع جدیه

  • Mojtaba گفت:

   با سلام . کانر اصلا علاقه ای برای موندن نداره و از طرفی دیگه کانر بیزینس من خوبی و خیلی خوب می تونه پول در بیاره و تو زمینه برندینگ حرف اول رو میزنه چون شومن خوبی هستش و این بحث نشان دهنده این هستش که کانر در آینده نزدیک با حضورش تو WWE آینده خودشو تو MMA نابود میکنه و از طرفی دیگه جیبشو پر . به نظر من حریف بعدی کانر حبیب خواهد . واسه حرفم دلیل دارم چون کانر تا اونجایی که معلومه حالا حالاها فایتی نخواهد داشت و از طرفی دیگر سگمنت هایی برای حبیب ایجاد شده و مسابقه احتمالی وی با تونی فرگوسن و گرفتن تاتیتل شات و قهرمانی موقت بهونه خوبی برای کانر میشه برای پایان کار خودش با MMA و رفتن به دنیایی جدید به نام کشتی کج . ببخشید پر حرفی زیاد کردم .

 6. Naser گفت:

  کانر توی کشتی کج حتی اگر بره در یک بازه ی زمانی کوتاه هست مثلا برای یک مسابقه ، اصلا قرار نیست بره و اونجا موندگار بشه چون پرو رسلر نیستش که.
  پرو رسلر مهارت های خاص خودش رو میخواد کانر فایتره.
  بعدشم WWE نمیتونه در دراز مدت پولی که UFC بهش میده رو پرداخت کنه ، همین لسنر به ازای 5 مسابقه در سال 5 میلیون دلار میگیره اما یک مبارزه در UFC انجام داد و 2.5 میلیون گرفت.

 7. پژمان گفت:

  سلام واقعا خسته نباشید بابت زحمت های فراوانی که میکشید یه سوال میخواستم بدونم لزنر تو طول کریر تو یواف سی چند تا برد و چند تا باخت داره

  • Mojtaba گفت:

   با سلام . ممنون داداش گلم . لسنر کلا 9 تا فایت انجام داده تا حالا . اولین فایتش تو سازمان UFC نبوده ، بلکه در یک سازمان کوچک امریکایی بوده و تو اون فایت تونست مین سو کیم رو شکست بده . بعد میاد به سازمان UFC و 8 فایت انجام میده . تو فایت اولش مقابل فایتر جنجالی UFC فرانک میر قرار میگیره و تو راند اول فایت رو واگذار میکنه با حرکت سابمیشنی روش انجام میشه از سوی میر . تو فایت دومش Heath Herring رو با قضاوت قاضی ها شکست میده . تو فایت سومش مقابل رندی کوتور افسانه ای قرار میگیره و تو راند دوم و با حرکت TKO پانج کوتور رو شکست میده . تو فایت چهارمش باز مقابل فرانک میر قرار میگیره اما این بار موفق به کسب برد میشه با حرکت TKO پانچ تو راند دوم . تو فایت پنجمش در مقابل اسطوره بی همتای UFC شین کاروین قرار میگیره و موفق میشه با حرکت سابمیشین تو راند دوم شکستش بده ( قابل ذکر است شین کاروین بعد از مدتها دوری از میادین اخیرا قراره یک فایت در سازمان ریزین ژاپن انجام بده ) . تو فایت ششم خودش در مقابل کین ولاسکز قرار میگیره و فایت رو تو راند اول و با حرکت TKO پانچ واگذار میکنه . تو فایت هفتمش مقابل الیستر اوریم قرار میگیره و این فایت هم شکست میخوره با حرکت TKO پانچ در راند اول . تو فایت آخرش هم که اخیرا بعد از مدتها دوری تو UFC 200 مقابل مارک هانت بوده که موفق میشه با قضاوت قاضی ها مسابقه رو ببره . ( البته قابل ذکر هستش که بعد از مسابقه دوپینگ لزنر در میاد و هنوز من خودم نفهمیدم چی شد ، نه جریمه شدش نه محروم … ) . امیدوارم پر حرفی زیادم کمکت کرده باشه .

© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad