★·.·´¯`·.·★ حریف های آینده جورج سنت پیر در صورت بازگشت ★·.·´¯`·.·★

  *** آپدیت شده 30 شهریور 95 ***

  به نام خدا

  مقدمه : جورج سنت پیر فایتر 35 ساله ای می باشد که در مدت حضور خود در سازمان UFC توانست دوبار به عنوان قهرمانی Welterweight دست یابد (یکبار نیز قهرمان موقت)…

  اما میراث بزرگ جورج سنت پیر چیز دیگری است ، وی در تایتل رین دوم خود(دوران مدت قهرمانی) توانست از سال 2007 تا 2013 یعنی به مدت 7 سال قهرمان جهان باشد… او در طول این مدت توانست 9 بار از عنوان قهرمانی خویش دفاع نماید و فقط آندرسون سیلوا هست که با ده بار دفاع از عنوان قهرمانی از وی بالاتر قرار میگیرد!

  جورج نهایتا در سال 2013 و پس از شکست دادن جانی هندریکس و دفاع از عنوان برای بار نهم بازنشستگی خود را درحالیکه فقط 34 سال داشت اعلام نمود! وی بدون باخت خداحافظی کرد هرچند که جدیدا اعلام کرده که قطعا بازخواهد گشت و منتظر فرصت مناسب می باشد!

  ما در این مقاله نگاهی خواهیم انداخت به رقبای احتمالی این اسطوره مبارزات آزاد پس از بازگشت!

  ★·.·´¯`·.·★ Johny Hendricks ★·.·´¯`·.·★

  جورج سنت پیر در سال 2013 آخرین مبارزه ی خود را با جانی هندریکس انجام داد و نهایتا توانست پس از 25 دقیقه مبارزه ی سخت و نفس گیر با رای غیرمتحد و نزدیک داوران پیروز شود.

  این مبارزه بسیار جنجالی و پر حرف و حدیث بود به اینصورت که برخی از مردم و کارشناس ها معتقد بودند که هندریکس باید پیروز میشد و برخی دیگر نیز اعتقاد داشتند که رای داوران درست بود.

  جورج در مصاحبه ی خود اعلام کرد که میخواهد بازگردد تا مبارزه اش با جانی هندریکس بعنوان آخرین فایتش تلقی نشود و اینکه درزمان پیری با خود نگوید که باید در آن مبارزه بهتر کار میکرد.

  پس با این اوصاف قطعا جانی هندریکس که پس از خداحافظی جورج به عنوان قهرمانی جهان نیز دست پیدا کرده بود یکی از کاندیدهای اصلی این لیست می باشد تا جورج با شکستی پیروزمندانه و با اقتدار بتواند حرف و حدیث های مربوط به مبارزه اول را تمام کند.

  ★·.·´¯`·.·★ Robbie Lawler ★·.·´¯`·.·★

  رابی لالر در رویداد بزرگ UFC 201 کمربند قهرمانی Welterweight را به تایرن وودلی واگذار کرد… وی دومین قهرمان پس از جورج سنت پیر در این وزن بود که با پیروزی بر جانی هندریکس به این مهم رسید.

  قطعا دیدار جورج سنت پیر درمقابل رابی لالر چیزی است که همیشه هواداران به دنبال آن بودند اما هیچگاه چنین اتفاقی نیوفتاد…

  درضمن در این دیدار ما تقابل دو سبک مختلف هنرهای رزمی را شاهد خواهیم بود دیدار یک استرایکر و بوکسور قهار دربرابر یکی از کاملترین گرپلر های تاریخ این رشته یعنی جورج سنت پیر (اگرنگوییم کاملترین گرپلر!)

  این رقابت یک سراشیبی به سوی کمربند نیز میتواند باشد یه اینصورت که هرکدام با پیروزی لیاقت خود را برای مبارزه برسرعنوان قهرمانی و چلنجر شدن را ثابت خواهند کرد!

  ★·.·´¯`·.·★ Nick Diaz ★·.·´¯`·.·★

  برادران دیاز همواره از حاشیه دار ترین و ترش تاکرهای قهار یو اف سی بودند و هستند.

  قبلا ما شاهد تقابل بین نیک دیاز قهرمان سابق استرایک فورس و جورج سنت پیر بودیم اما جورج توانست در یک مبارزه با اختلاف زیاد با رای داوران پیروز شود.

  اما همانطور که گفته شد نیک دیاز vs جورج سنت پیر همواره میتواند فروش خوبی برای سازمان دربر داشته باشد … نیک دیاز چند وقت پیش اعلام کرد که در شب قبل از مبارزه با سنت پیر مسموم شده بود و شاید این بهانه ها و حواشی بتواند تنور مبارزه ی ریمچ و دوم را داغ تر نماید!

  از طرفی هردو فایتر مدتی است که از میادین به دور می باشند نیک دیاز از یک دوره محرومیت به دلیل استفاده از مواد مخدر باز خواهد گشت و جورج نیز از بازنشستگی خارج میشود!

  ★·.·´¯`·.·★ Tyron Woodley / Stephen Tompson ★·.·´¯`·.·★

  تایرن وودلی قهرمان کنونی Welterweight جهان می باشد و در اولین دفاع از عنوان قهرمانی در رویداد بزرگ UFC 205 باید درمقابل استیفن تومپسون قرار گیرد.

  برنده این دیدار مشخص نیست و شاید تایرن همچنان قهرمان بماند و شاید ما شاهد قهرمان جدید باشیم.

  درهرصورت شایعاتی همواره وجود دارد که در صورت بازگشت جورج سنت پیر وی بصورت مستقیم به مبارزه با قهرمان برود به این دلیل که هرگز عنوان قهرمانی را نباخت و آن را به دلیل بازنشستگی واگذار کرد! همچنین نام بزرگ جورج به خاطر کریر فوق العاده اش میتواند این شانس مستقیم را به وی بدهد!

  ★·.·´¯`·.·★ Conor McGregor ★·.·´¯`·.·★

  شاید با دیدن این نام کمی تعجب کرده باشید ، کانر مک گریگور از جنجالی ترین و معروفترین فایترهای کنونی جهان و یو اف سی می باشد ، وی هم اکنون قهرمان Featherweight جهان است اما از مبارزه در وزن های بالاتر حتی Welterweight نیز ترسی ندارد و دو مبارزه با نیت دیاز در این وزن انجام داد.

  وی در اظهارنظری به مبارزه با جورج سنت پیر نیز تمایل نشان داد.

  همینطور جورج نیز همواره نشان داده که به دنبال حریفانی با نام بزرگ و همچنین درآمدزایی بیش از حد معمول علاقه خاصی دارد ، درحالیکه کانر یک حریف راحت برای جورج بزرگ میتواند محسوب شود و در صورت آمادگی به مانند سابق به سادگی پیروز رقابت باشد.

  کانر مطمئنا در برابر گرپلینگ کارآمد جورج حرفی نمیتواند داشته باشد بدون در نظرگرفتن استقامت ضعیف تر کانر و مسائل هوازی و کاردیو شگست انگیز جورج سنت پیر!

  هرچند که احتمال رخ دادن این مبارزه زیاد نیست!

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

  نویسنده: Naser

  30 / شهریور / 95

  ●▬▬▬▬▬๑۩۩๑▬▬▬▬▬●

  ***** امیدواریم از مقاله ی منتشر شده اطلاعات لازم را کسب کرده باشید ، با نظرات خودتون مارو حمایت کنید. *****

   

  Naser

  No Limits , No Rules , No Fear This Is Mixed Martial Arts

ارسال دیدگاه

 1. ali گفت:

  جرج واقعا فوق العاده بود کاش برگرده اقا مجتبی

 2. ali گفت:

  جدیدا هم در فیلم کیک باکسر کنار ولاسکز وردوم باتیستا و کلود ون دام هنرنمایی کرده

  • Mojtaba گفت:

   با سلام . اره من فیلمشو دیدم ، خیلی ردبف بود فیلمش ، شخصیت اصلی فیلم وسطای فیلم بود که زد وردوم رو پرپر کرد البته وردوم خیلی خوب بودش ، تکنیکاش هم عالی ، در مورد باتیستا باید بگم که یک افسانه تموم نشدنی هستش ، با این سن و سال واقعا عالی کار میکنه ، خیلی دوست دارم برگرده یو اف سی و فایت دومش رو انجام بده ( یک آرزویی که هیچ وقت به حقیقت تبدیل نمیشه ) .

© تمامی حقوق مطالب برای این سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.
طراحی و کدنویسی: Merdad